Teden Karitas, ki se je začel na nedeljo Kristusa Kralja in končal na prvo adventno nedeljo, nas je z več dogodki spodbujal k solidarnosti in dobrodelnosti ter nas je tako povezoval med seboj. Geslo tedna Karitas je bilo: “V objemu dobrote”. Preteklo nedeljo so pri vseh mašah sodelavke Karitas delile vrečke, v katerih je bilo kadilo kot dar Karitasa, s prošnjo, da te vrečke napolnimo z darom za pomoči potrebne in jih prinesemo v cerkev. V sredo smo z avtobusom poromali na Ponikvo, kjer je bilo osrednje vseslovensko srečanje sodelavcev Karitas z zahvalno mašo. Nato smo se v Celju udeležili popoldanskega koncerta »Klic dobrote«. Teden Karitas smo v nedeljo dopoldne zaključili s slovesno zahvalno mašo, ki jo je ob somaševanju g. Marka daroval domači župnik. Mašo so s svojim sodelovanjem obogatili sodelavci Karitas, z lepim petjem pa mladinski pevski zbor. Lep je bil tudi pogled na vrnjene vrečke, ki so se zbirale pri stranskem oltarju, saj se jih je vrnilo res veliko. Prinešeni darovi so presegli težo 380 kg. PRISRČNA HAVLA VSEM DOBROTNIKOM!