V nedeljo 25. septembra, je v naši župniji potekal ministrantski kviz in turnir v malem nogometu. Ministranti smo se najprej zbrali pred Jezusom, kjer smo prosili za blagoslov dneva, našega dela in za nove duhovne poklice. Istočano je nato v pastoralnem domu potekal kviz, na igrišču pri šoli pa nogometni turnir. In končni vrstni red? Pri mlajših ministrantih so v kvizu zmagale Koseze pred Presko in Dravljami. Pri starejših sta bili ekipi Preska in Ljubljana – Šentvid izenačeni v kvizu. Nogometni turnir je postregel s kar nekaj lepimi goli, na koncu pa so bili v kategoriji mlajših Ježičani premočni za Koseščane in Preščane, ki so bili tretji. V kategoriji starejših so zmagali ministranti iz Dravelj, ki so v finalu premagali Ježico, Preska pa je v tekmi za 3. mesto v zadnji sekundi premagala Koseze.

Za fotografije se zahvaljujemo podutiškemu župniku Marku Čižmanu.