V soboto, 22. oktobra, je bilo pri večerni maši praznovanje zakonskih jubilantov. Srečanja se je udeležilo 25 parov, ki so praznovali od 5 do 55 let zakonske zveze. Praznovanje smo začeli z molitvijo rožnega venca. Po lepem in spodbudnem nagovoru g. župnika smo obnovili obljubo zakonske zvestobe.Posebej slovesno je bilo, ko je posamezni par pristopil pred oltar in prejel blagoslov, spominsko plaketo, pari 50 in več let pa so dobili tudi vrtnico. S kora je zadonela čestitka pevcev »Na mnogaja zdravaja leta« jubilantom v pozdrav. Mašo smo s svojim sodelovanjem obogatili jubilanti, z lepim petjem pa mešani zbor. Po spominskem fotografiranju smo srečanje nadaljevali z druženjem v pastoralnem domu, kjer nas je pričakala pogrnjena miza s prigrizkom in sladkarijami, manjkal ni niti šampanjec. Pripravljen je bil tudi kratek zabavni program, ki so ga pripravili mladi in Sten Vilar. Druženje je bilo prijetno in se je ob klepetu in prijetni glasbi zavleklo kar v nočne ure. Hvala g. župniku in vsem, ki ste večer pripravili za lepo doživetje.

Bernardka Osovnikar