PRAZNUJMO SKUPAJ OB ŽUPNIJSKI MIZI

KAJ            Patrocinij in župnijski dan

KDAJ         V nedeljo, 23. junija 2024

KJE            Na župnijskem dvorišču župnije Preska

KAKO         Praznovanje bomo začeli s sv. mašo ob 9.30 in nadaljevali z druženjem in kosilom

MOJ DOM JE TAM, KJER JE MOJE SRCE.

OB ŽUPNIJSKI MIZI

Praznujmo skupaj patrocinij – god sv. Janeza Krstnika, zavetnika naše župnije in župnijski dan!

• Ob 9.30 bo sv. maša, kjer se bomo ob molitvi posebej priporočili zavetniku naše župnije in se zahvalili, da smo lahko del te velike »družine«.
  • Na koncu sv. maše bo darovanje (ofer) za potrebe župnije.
  • Na župnijskem dvorišču bo sledilo veselo druženje ob pogovoru, kosilu, glasbi … Prisluhnili bomo tudi anekdotam iz življenja naše župnije.
  • Na praznovanje ste lepo povabljeni tudi vsi, ki ste del svoje mladosti aktivno preživeli v naši župniji: krščeni, ministranti, pevci, glasbeniki, animatorji …

Hvala vsem, ki boste poskrbeli, da bo na naši skupni mizi tudi domače pecivo. Prinesete ga lahko že v soboto ali v nedeljo zjutraj.

Ta dan jutranje sv. maše NE BO!