SPLETNA PRIJAVNICA

Oratorij v Preski bo letos potekal zadnji cel teden poletnih počitnic: z uradnim začetkom v nedeljo, 22. 8., do petka, 27. 8. 2021.

Glavni junak letošnjega oratorija bo bl. Carlo Acutis ob naslovu: Originalen.sem“.

Čeprav se razmere trenutno znatno izboljšujejo, ne moremo vedeti, kakšna bo situacija glede epidemije v koncu avgusta, zato boste o morebitnih zaščitnih ukrepih, smernicah in seveda tudi standardnih informacijah glede izvedbe oratorija (urnik, plačilo …) obveščeni pravočasno prek elektronske pošte, predvidoma dva tedna pred samim oratorijem.

Za kakršnakoli vprašanja ali nejasnosti nam pišite na elektronski naslov: oratorij.preska@gmail.com
Z veseljem vam bomo pomagali.

Animatorji se bomo močno potrudili, da bomo otrokom omogočili dobro pripravljen in pester program, s katerim jim bomo polepšali počitnice.