Župnijska Karitas Preska organizira telovadbo za vse, ki niso več v rosnih letih v pomoč večji gibljivosti telesa in proti bolečinam v hrbtu. Telovadba poteka od septembra naprej v pastoralnem domu v Preski. Organizirana je v dveh skupinah. Prvo skupino vodita Martina Jurjevec in izmenoma Ines Iskra. V to skupino vabimo predvsem osebe tretjega življenjskega obdobja za zmanjšanje težav zaradi osteoporoze in inkontinence. Druga skupina vadi pod vodstvom Evfemije Štorga. V to skupino vabimo vse na nekoliko intenzivnejšo vadbo.

Vadnine ni, zaželeni pa so prostovoljni prispevki za nagrado voditeljicam in za potrebe župnijske Karitas.

Voditeljice: Martina Jurjevec, Ines Iskra; Evfemija Štorga (informacije: Ivanka Šušteršič – 031 393 052)

Kdaj: torek zvečer