S strani nekaterih župljanov je prišla čudovita pobuda, da bi posamezniki in družine vsak dan spletali rožni venec za ustavitev širjenja virusa, za zdravje bolnih, posebno tistih v intenzivni negi, in za njihove domače ter za vse zdravstvene delavce, ki delajo na covid oddelkih. Član molitvene naveze postaneš tako, da se vpišeš v PREGLEDNICO k posamezni skrivnosti, ki si jo izbereš. S tem se zavežeš, da boš vsak dan zmolil desetko rožnega venca ob tej skrivnosti in s tem prosil za zgoraj opisani namen. Vabim te, da še koga navdušiš za spletanje živega rožnega venca.

DRUGA PREGLEDNICA tudi vabi k spletanju živega rožnega venca na isti način kot prva, le da je namen molitve za bolne otroke in njihove starše. Ena najhujših bolečin za starše je hudo bolan otrok, da ne govorimo o smrti otroka. Pomagajmo tem tako preizkušenim družinam z molitvijo.
Desetka rožnega venca na dan, to je 5 minut molitve …