Tretja postna nedelja, 19. marca, je bila za našo župnijo nekaj posebnega. Glavna nedeljska maša ob 9.30 je bila zelo slovesna. Mašo je ob somaševanju domačega župnika daroval upokojeni ljubljanski nadškof Alojzij Uran v zahvalo za dolgoletno zvesto, zavzeto in požrtvovalno delo našega organista Jožeta Šušteršiča, ki je ta dan praznoval svoj god, v kratkem pa bo tudi okrogel življenski jubilej. Ob tej priložnosti se je nadškof našemu organistu zahvalil za dolgoletno predano delo, polna cerkev pa je z močnim aplavzom to zahvalo še podkrepila. Slavljenec je prejel tudi apostolski blagoslov papeža Frančiška. Ob koncu maše je s kora zadonela še zahvalna pesem, moški pevski zbor pa je slavljencu čestital s pesmijo Na mnogaja zdravaja leta.

B. O.